• Kulleriga kojuvedu Tallinnas 3 € või tule ise järele. Ostuga üle 50 € kojuvedu tasuta!
  • Püsivalt soodsad hinnad! Alati värsked tooted! Igale maitsele midagi! Üle 10 000 toote!
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda pole vaja. Ostad täna kuni 14:00, tarne järgmisel tööpäeval 14-20:00!
  • Kulleriga kojuvedu Tallinnas 3 € või tule ise järele. Ostuga üle 50 € kojuvedu tasuta!
  • Püsivalt soodsad hinnad! Alati värsked tooted! Igale maitsele midagi! Üle 10 000 toote!
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda pole vaja. Ostad täna kuni 14:00, tarne järgmisel tööpäeval 14-20:00!

Müügitingimused

Ostlemine

Mega Turg e-poes saab ostelda kliendina sisselogides või anonüümse külalisena. 

Kliendiks registreerumine

Mega Turg e-poe kasutajaks registreerimiseks toimub e-poe veebilehel ja selleks on vajalik täita kohustuslikud andmeväljad, mis on märgitud tärnikesega. Registreerimise õnnestumise kohta ja konto aktiveerimise kohta saadetakse kliendile e-kiri, kus on link millele klikates konto aktiveeritakse.

Kaupade leidmine ja ostukorvi lisamine/eemaldamine

Leidke vasakul asuvast tootepuust sobiv tootekategooria ning klikkige sellele. Vastav kategooria avaneb koos oma alamkategooriatega ning Te näete kõiki selle kategooria tooteid. Valige mitu toodet korraga lehel näha soovite ja mille järgi neid järjestatakse. Sihitud otsingu tegemiseks on abiks otsinguaken kuhu sisestage/trükkige soovitud toote nimi kaubamärk vms identifitseeriv sõnaühendus. Kui leidsite sobiva toote vajutage nupul „OSTA”. Seejärel saate jätkata teiste toodete valimist või alustada ostukorvis ostu vormistamist. Kui soovite tootega lähemalt tutvuda, klikkige tootepildile ning avaneb tooteleht, kus on kirjas toote detailsem info. NB! mõningate toodete puhul (sh puu- ja köögiviljade kategoorias) võib toote foto e-poes olla illustreeriv. Kaalutoodete sh puu- ja köögiviljade koguste valikul tuleb silmas pidada, et koguselised väärtused on e-poes toodud kilogrammides.

Ostukorvi ülevaatamine ja koguste korrigeerimine

Ostukorvi lisatud toodete vaatamiseks klikkige lehe parempoolses ülemises nurgas lingil „OSTUKORV”. Toodete koguste muutmiseks saate kasutada + ja - nuppe. Kui soovite toodet ostukorvist eemaldada klikkige tooterea alguses olevale ristikesele. Kui soovite ostmist jätkata, vajutage lingil „MEGA TURG". Kui soovite teenindajale või kullerile jätta täpsustavat infot nt. komplekteerimise või kauba tarnimise osas, kirjutage info vaba tekstina ostukorvi all olevasse „TEADE POELE“ lahtrisse. Kui olete ostukorvi sisuga rahul, saate tellimuse esitada klikkides nupule „VORMISTA OST”.

Maksmine

Mega Turg e-post tellitud toodete eest saate tasuda pangalingi kaudu (LHV, Swedbank, SEB, Luminor, Citadele) või krediitkaardiga  (Visa, MasterCard, Maestro). Kui olete internetipangas makse sooritanud, vajutage kindlasti nuppu „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel korral võib juhtuda, et info makse õnnestumise kohta ei jõua meieni ning Teie tellimuse täitmine viibib asjatult. Tutvuge kindlasti  Mega Turg e-poe müügitingimustega ja märkige linnukene kastikesse, et olete nendega tutvunud ja nõustute nendega. Makse teostamine toimub väljaspool Mega Turg e-poe keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. Mega Turg e-poel puudub igasugune ligipääs kliendi panga- ja krediitkaardi andmetele.

Kohaletoimetamine

E-N kuni kl 14:00 tellitud/tasutud tellimused täidetakse järgmisel tööpäeval alates 14:00 kuni 20:00, hilisemad tellimused täidetakse ülejärgmisel tööpäeval alates 14:00 kuni 20:00. Soovi korral saate valida ka hilisema tarnepäeva. R-P esitatud tellimused täidetakse teisipäeval alates 14:00 kuni 20:00. Kauba väljastamine ja kohaletoimetamine toimub E-R alates kl 14:00 kuni 20:00 va riiklikel pühadel. Iga klient saab e-poes valida talle sobiva tarneviisi, nendeks on:

- Bolt kulleriga kohalevedu Tallinnas, Viimsi, Peetri, Laagri (vt tellimisel detailsemalt kaarti)

- Omniva pakiautomaati (ainult tarbetuskaubad)

- tulen ise järele Mega Turg e-poe väljastuspunkti

Tellimuste käsitlemine

Alustame teie tellimuse täitmist koheselt, kui olete tellimuse eest tasunud. Toodete komplekteerimine algab soovitud kauba kättesaamise päeval, ligikaudu 3h enne kauba soovitud kättesamise aega. Pärast ostu sooritamist ja selle eest tasumist saadame teile koheselt e-kirjaga teate tellimuse kättesaamisest. Kui Te e-posti teel teadet ei saa, helistage lisainfo saamiseks telefonil 641 2166. MegaTurg e-poe klienditeenindus töötab E-R 10:00-17:00. Pärast tellimuse komplekteerimist kui valisite tarneviisiks "Tulen ise järele", helistame Teile kui teie poolt tellitud kaubad on komplekteeritud. Kui valisite "Bolt kuller" siis saadab kuller Teile SMS kui Teie kaubad on autos, kohalejõudes kuller helistab Teile. Saate ise mugavalt jälgida oma tellimuse täitmise protsessi klikates lingile, mille oleme Teile saatnud e-posti teel koos tellimuse kinnitusega. Kui arve-saatelehel esineb vigu, nt mittesoovitud kaubad, valed kogused, jne võtke palun kohe meie klienditeenindusega ühendust tellimused@megaturg.ee või helistage telefonil 641 2166 (E-R 10:00-17:00). Juhul kui te pole oma tellimusele järele tulnud soovitud päevale järgneva 3 tööpäeva jooksul ja kui tellimus sisaldab kiiresti riknevaid tooteid annetame need tooted Tallinna toidupangale.

Toodete tagastamine

Tooteid saate tagastada Mega Turg e-poe väljastuspunkti 14 kalendripäeva jooksul toodete kättesaamisest. Tagastamiseks on vajalik saata meile e-kiri koos arve-saatelehega, kus on toodud tagastatav toode. Tagastamise avaldust on võimalik täita ka Mega Turg e-poe väljastuspunktis kohapeal.
Tagastada saab tooteid, mis on kasutamata, rikkumata ning originaalpakendis. Toodete tagastamisega seonduvad kulud kannab klient.

Vastavalt võlaõigusseadusele ei kehti taganemisõigus toodetele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada, sealhulgas: pesu, avatud pakendiga kosmeetika ja parfüümid, jahutatud ja külmutatud tooted ning kiiresti riknevad (s.t märgistusega „Kõlblik kuni …“) tooted, perioodilised väljaanded (ajalehed, ajakirjad jne), muud tooted vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lõikele 4.